Firma Promis to producent wysokiej jakości opakowań z siedzibą w Pawłówku k/Bydgoszczy.

Po ponad 20 latach doświadczeń z satysfakcją spoglądamy wstecz. Tysiące autorskich wzorów, setki tysięcy zrealizowanych zamówień. Znają i doceniają nas klienci z większości krajów europejskich.

Specjalizujemy się w produkcji spersonalizowanych opakowań ze sztywnych tektur introligatorskich (rigid box), kartonów ozdobnych oraz tektur falistych.

Oferujemy różne modele opakowań, m.in. typu dno – wieko, okładkowe zamykane na magnesy, szufladkowe, z tzw. burtą (lub inaczej mankietem), jednoczęściowe, niektóre modele z katalogu Fefco. 

Niewątpliwym naszym atutem są szerokie możliwości w zakresie personalizacji – na zamówionych opakowaniach możemy nanieść logo firmy lub grafikę identyfikującą produkt z wykorzystaniem takich technik jak hotstamping, tłoczenie suche, grawerowanie, druk offsetowy, sitodruk, lakierowanie UV – więcej w sekcji Nadruki.

Dzięki personalizacji, możliwości wyboru rodzaju materiału, koloru, nietypowej wkładce, każde zamówienie jest zindywidualizowane i niepowtarzalne.

Nadruki

Ponieważ wszystkie pudełka produkowane są na zamówienia, nasza oferta skierowana jest do Klientów zdecydowanych na ilości hurtowe. Minima produkcyjne uzależnione są od modelu i wymiarów pudełka, rodzaju materiału i techniki nadruku.

Klientów zainteresowanych zakupem jednej – kilku sztuk, zapraszamy do naszego sklepu internetowego. 

Sklep

Do wszystkich typów pudełek na życzenie Klienta projektujemy wkładki tekturowe lub kartonowe zabezpieczające umieszczone w nich produkty.

Wszystkie modele opakowań łączą trzy wspólne cechy – są trwałe, eleganckie i przyjazne dla środowiska – w pełni biodegradowalne.

W stałej ofercie posiadamy również opakowania dedykowane – zaprojektowane specjalnie do zapakowania konkretnych produktów, m.in. pudełka na alkohole, flower box, opakowania na kartę np. podarunkową czy bankową, na pamięć usb, świece, apaszki, krawaty, koszule męskie, kieliszki, filiżanki, kubki, etui na zaproszenia, vouchery, etc. Aby dowiedzieć się nieco więcej na temat tych opakowań, wystarczy wybrać odpowiedni model znajdujący się w sekcji Oferta.

OFerta

Produkowane przez nas pudełka doskonale sprawdzają się jako opakowania na specjalną okazję, między innymi na ekskluzywne upominki biznesowe tzw. gift box, opakowania reklamowe, luksusowe opakowania na różne produkty, zarówno prezentowe, jak i te, które na półkach sklepowych mają za zadanie nie tylko chronić produkt, ale również, albo przede wszystkim wzmacniać jego markę.

Projekty indywidualne

Jesteśmy również otwarci na indywidualne potrzeby naszych Klientów: stworzymy opakowanie „pod wymiar”, zaprojektujemy nowe wyjątkowe opakowanie według wytycznych Klienta, zrealizujemy nietypowy dostarczony nam projekt. Zachęcamy do zapoznania się z naszym Portfolio, gdzie prezentujemy nasze niektóre realizacje indywidualne.

Portfolio