Piankowe wkłady do pudełek są idealnym rozwiązaniem w sytuacjach, w których istotne jest zabezpieczenie pakowanych produktów przed uszkodzeniem. Stanowią doskonałe wypełnienie zarówno ekskluzywnych pudełek jak i prostych kartonów, skrzyń metalowych, skrzynek drewnianych lub innych opakowań zewnętrznych. Zabezpieczają elementy kruche, delikatne narażone na zarysowania, stłuczenia, zgniecenia, chronią przed wstrząsami podczas transportu.

Nie bez znaczenia jest również aspekt wizualny. Profesjonalnie wykonana wkładka do pudełka czyni z niego opakowanie premium, a umieszczone w nim produkty zyskują na estetyce.

Oferujemy wypełnienia dopasowane idealnie do konkretnych przedmiotów. Szeroka gama pianek poliuretanowych i polietylenowych o różnej gęstości i twardości pozwala nam dobrać odpowiednie rozwiązanie zarówno do zapakowania detali o delikatnej powierzchni, jak i masywnych części, wymagających bardzo twardych i odpornych mechanicznie zabezpieczeń. Wkłady piankowe wycinane są na prasach lub ploterach CNC, mogą być również zgrzewane, sklejane.

Każda wkładka jest projektowana indywidualnie i dopasowywana do konkretnych produktów.

OPAKOWANIA OZDOBNE

OPAKOWANIA OCHRONNE