Pudełka na 1 butelkę

Poniżej prezentacja opakowań ozdobnych na 1 butelkę alkoholu. Znakomicie sprawdzają się jako elegancka oprawa upominku biznesowego.
Duży wybór wymiarów, kolorów i modeli od bardzo tradycyjnych, dyskretnych po bardziej wyszukane, nietuzinkowe, aczkolwiek czasami wystarczy przewiązanie popularnego i wydaje się „oklepanego” wzoru wstążką, by nabrało niebanalnego charakteru.

Jako producent chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego opakowania, zaproponujemy dodatkowe rozwiązania konstrukcyjne, by dostosować pudełko do zakupionej butelki. Oferujemy również możliwość wykonania zupełnie nowego, indywidualnego projektu „skrojonego na miarę”.

Bazą do produkcji naszych opakowań są tektury: twarda introligatorska i falista. Obydwa materiały są grube, sztywne i zapewniają pełne bezpieczeństwo zapakowanym w nie butelkom. Tektury te oklejane są papierami ozdobnymi matowymi lub metalizowanymi oraz papierami z zadrukiem offsetowym. Odrębną grupę materiałów stanowią tektury ozdobne prążkowane, które oprócz tego, że są w 100% ekologiczne, również swoim wyglądem nawiązują do natury.

Zamówione u nas opakowania mogą być personalizowane metodą hotstampingu, sitodruku, znakowania laserem.