PROMIS – producent opakowań ozdobnych

Nowoczesne wzornictwo, kreatywne rozwiązania, funkcjonalność, nienaganna jakość – tego oczekują Klienci poszukujący producentów opakowań ozdobnych. Jako przedsiębiorstwo od lat działające w branży opakowaniowej doskonale rozumiemy te potrzeby i staramy się im sprostać.

Do poniższego portfolio wybraliśmy propozycje, które stanowią przegląd naszych możliwości w zakresie projektowania i wytwarzania różnego typu pudełek tekturowych i kartonowych. Prezentujemy zarówno popularne, standardowe modele, jak i rozwiązania kreatywne, które powstały w odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych Klientów. Pudełka klasyczne, uniwersalne, w które można zapakować dowolny produkt lub zestaw produktów (np. pudełka dno-wieczko, zamykane na magnesy), jak i zaprojektowane z myślą o konkretnym przeznaczeniu (np. opakowania na alkohol, na kartę kredytową, voucher, filiżankę, itp.). Efektowne pudełka premium wykonane ze szlachetnych materiałów, wyróżniające się oryginalnym wykończeniem oraz proste, ale nie mniej eleganckie opakowania ekologiczne.

Jednym z podstawowych wymogów w naszej branży jest oczywiście personalizacja produktów. Oferujemy techniki, które sprawiają, że każde pudełko zyskuje unikatowy charakter, m.in. hotstamping, sitodruk, grawer laserowy. Może to być nadruk bezpośrednio na pudełku lub na bileciku dołączanym do upominku, naklejka lub obwoluta z nadrukiem cyfrowym. Formą najbardziej zindywidualizowaną są pudełka z pełnokolorową grafiką oklejane papierem z zadrukiem offsetowym.

Jeżeli poszukujesz inspiracji, a jednocześnie cenisz sobie różnorodność rozwiązań, nowoczesne podejście do kwestii wzornictwa opakowań oraz fachowe doradztwo, koniecznie zapoznaj się z naszym portfolio. Zapraszamy do kontaktu!