Pudełka dedykowane

Poniżej prezentacja opakowań na produkty, o które jesteśmy bardzo często pytani i postanowiliśmy wyodrębnić z naszej całej oferty pudełka, które idealnie pasują na zapakowanie koszuli, krawata, apaszki, breloczka, ołówków czy filiżanki.

W większości wykonywane są one z kartonów ozdobnych oraz ekologicznych kartonów kraftowych, ale dysponujemy również bardziej ekskluzywnymi wariantami – są to pudełka wykonywane z tektur twardych i oklejane papierami – rigid box (np. pudełka na koszule i krawaty).

Katalog wymiarów opakowań proponowanych poniżej nie wyczerpuje całej naszej oferty. Potrzebujesz pudełek w innych wymiarach – zapytaj, z pewnością coś dopasujemy lub stworzymy nowe opakowanie zgodne z Twoim projektem, wskazówkami, czyli po prostu „skrojone na miarę”.

Nasze opakowania spełnią swoją rolę zarówno jako eleganckie pudełka prezentowe, reklamowe, ale również jako opakowanie produktów przeznaczonych do sprzedaży.

Na wszystkich opakowaniach istnieje możliwość personalizacji – nadrukujemy logo lub dowolny tekst metodą hotstampingu lub sitodruku, przy większych nakładach możliwy jest również zadruk offsetowy według indywidualnego projektu.


Do czego służą?

Pudełka dedykowane to grupa opakowań, które służą konkretnym celom, czyli zapakowaniu w nie określonych produktów. Ich wymiary, kształt zostały tak przemyślane, by były uniwersalne i mogła z nich skorzystać jak największa grupa klientów bez potrzeby wykonywania nowych projektów (wykrojników).

Na zamówionych opakowaniach możemy nanieść logo przedsiębiorstwa – zwłaszcza gdy pudełko służy jako opakowanie podarunku dla kontrahentów lub współpracowników.

Przy nieco większych nakładach możliwy jest również nadruk grafiki full color (druk offsetowy lub cyfrowy) zaprojektowanej dla konkretnego produktu, co znajduje zastosowanie głównie w odniesieniu do produktów przeznaczonych do sprzedaży. W przypadku druku offsetowego możliwe są również wszystkie dostępne uszlachetnienia – laminowanie, lakierowanie wybiórcze, itp.

Zastosowanie tych opakowań może jednak być dużo szersze. Po rozpakowaniu np. koszuli czy krawata, która trafią do szafy zyskujemy fajny pojemnik do przechowywania ozdób i różnych przydatnych akcesoriów. Biorąc pod uwagę fakt, że dużo modeli z tej kategorii wykonywanych jest z twardej tektury oklejanej efektownymi papierami ozdobnymi, pudełka są nie tylko eleganckie, ale również trwałe i wytrzymałe.

Pragniemy również podkreślić, że większość oferowanych w tym dziale opakowań jest przez nas złożona i sklejona, dzięki czemu znacznie zaoszczędzisz na czasie. Twoim zadaniem będzie jedynie umieszczenie w środku wybranego produktu. Część opakowań wysyłamy w postaci płaskiej, te pudełka należy złożyć samemu, ale zapewniamy, że jest to banalnie proste i nie zajmie dużo czasu. W zamian zyskujesz mniejszy koszt przesyłki i oszczędność powierzchni magazynowej.

Produkując pudełka na koszule, płyty CD, krawaty i inne akcesoria staramy się wykorzystywać rozwiązania przyjazne planecie. Dlatego też podstawowym wyborem jest materiał, z którego wykonujemy pudełka – jest to w pełni ekologiczna, podlegająca recyklingowi tektura. Nasi Klienci coraz częściej rezygnują z ozdobnych błyszczących elementów zdobniczych na rzecz rozwiązań przyjaznych dla środowiska (papiery ekologiczne zamiast metalizowanych czy laminowanych, tłoczenie suche zamiast hotstampingu z użyciem folii, itp.).

Jako producent z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży dostrzegamy te zmiany i cieszy nas, że zarówno my jak i nasi Klienci stajemy się coraz bardziej świadomi korzyści dla środowiska, które płyną ze stosowania materiałów EKO.