Pudełka dedykowane

Poniżej prezentacja opakowań na produkty, o które jesteśmy bardzo często pytani i postanowiliśmy wyodrębnić z naszej całej oferty pudełka, które idealnie pasują na zapakowanie koszuli, krawata, apaszki, breloczka, ołówków czy filiżanki.
W większości wykonywane są one z kartonów ozdobnych oraz ekologicznych kartonów kraftowych, ale dysponujemy również bardziej ekskluzywnymi wariantami – są to pudełka wykonywane z tektur twardych i oklejane papierami – rigid box (np. pudełka na koszule i krawaty).
Katalog wymiarów opakowań proponowanych poniżej nie wyczerpuje całej naszej oferty. Potrzebujesz pudełek w innych wymiarach – zapytaj, z pewnością coś dopasujemy lub stworzymy nowe opakowanie zgodne z Twoim projektem, wskazówkami, czyli po prostu „skrojone na miarę”.

Nasze opakowania spełnią swoją rolę zarówno jako eleganckie pudełka prezentowe, reklamowe, ale również jako opakowanie produktów przeznaczonych do sprzedaży.

Na wszystkich opakowaniach istnieje możliwość personalizacji – nadrukujemy logo lub dowolny tekst metodą hotstampingu lub sitodruku, przy większych nakładach możliwy jest również zadruk offsetowy według indywidualnego projektu.