Pudełka na USB

Wprawdzie USB już dawno straciło rangę na liście najbardziej pożądanych upominków, stało się po prostu powszechnym narzędziem pracy, ale bywają wyjątkowe i czasami uroczyste sytuacje, gdy wręczamy komuś pendrive np. z prezentacją firmy czy oferty, z ważną dokumentacją, pamiątkową sesją zdjęciową…. i takie sytuacje wymagają odpowiedniej oprawy, czyli stosownego opakowania- pudełka na USB. Koniecznie zadbaj o to, by to opakowanie wyglądało jak najbardziej elegancko i profesjonalnie.

Poniżej prezentujemy kilka propozycji pudełka na USB wykonanego z różnych materiałów, od najprostszych kartonowych po bardzo ekskluzywne wykonane z twardych tektur i oklejane eleganckimi papierami. Wszystkie mają specjalne mocowania utrzymujące pendrive w miejscu.

Nie zapomnij także o nadruku logo – na firmowym etui nie może go zabraknąć.

Zapewniamy możliwości personalizacji metodą hotstampingu i sitodruku.


Najlepszym pomysłem na prezent jest... pamięć. Nie w znaczeniu dosłownym, bo konkretnie chodzi nam o opakowania na pamięć USB. Dzięki tym niewielkim pojemnikom opatrzonym Twoim logo, pamięć o Tobie długo nie zniknie... zgrabne małe pudełeczko z zawartością, którą zawsze chce się mieć pod ręką, będzie rzucało się w oczy i regularnie przypominało właścicielowi podczas wykonywania codziennych, służbowych czynności o Twojej obecności. Jednocześnie dostęp do najważniejszych danych będzie zachowany... zawsze w zasięgu ręki i w ciekawej otoczce!

Masz już jakiś pomysł na wykończenie? Chcesz wcielić swoją wizję w życie? Chętnie zrealizujemy Twój pomysł opakowania na pendrive wzbogacając go o nadruki czy inne zdobienia. Gwarantujemy, że efekt będzie taki, aby robił wrażenie zarówno na fanach elegancji, jak i miłośnikach minimalizmu - wybór należy do Ciebie.

Te małe pudełeczka zadbają też o bezpieczeństwo przechowywanych zdjęć czy plików firmowych na nośniku danych. Elegancko wykończone, niewielkie opakowania kojarzą się z... osobistymi pudełkami na biżuterię, więc nikt niepowołany nie powinien do nich zaglądać. To również świetna i elegancka opcja na sposób utrzymania porządku na biurku – przechowywany w pojemniku pendrive nie ma prawa się zawieruszyć. Jesteś już zdecydowany? Bardzo nas to cieszy. A jeśli nie masz pomysłów, to też mamy rozwiązanie.