Pudełka na zestawy z butelką

Poniżej prezentacja oferty na najczęściej poszukiwane przez naszych Klientów produkty – pudełka do zapakowania dwóch lub więcej butelek alkoholu, lub dowolnie skomponowanych zestawów upominkowych, których jednym z elementów jest butelka.
Wszystkie pudełka zaprezentowane w poniższej galerii wykonywane są ze sztywnych, grubych tektur, dzięki czemu wytrzymują kilkukilogramowe obciążenia i odpowiednio zabezpieczają zawartość przed uszkodzeniem. Do produkcji wykorzystujemy dwie grupy materiałów: tekturę falistą kaszerowaną papierami ozdobnymi (różne kolory) i z zadrukiem offsetowym oraz tekturę prążkowaną w kolorze naturalnym lub białym. Bardziej ekskluzywne wersje -rigid box – prezentujemy w działach PUDEŁKA OKŁADKOWE i PUDEŁKA TYPU DNO – WIECZKO.

Oferta jest dość szeroka i zróżnicowana. Jakie pudełko wybrać do swojego starannie dobranego zestawu upominkowego?
Wykorzystaj nasze możliwości i doświadczenie. W zależności od tego, co chcesz zapakować, podpowiemy, który model i wymiary pudełka będą odpowiednie, pomożemy dobrać rodzaj materiału, doradzimy sposób rozmieszczenia produktów, by prezentowały się elegancko po otwarciu opakowania, zaproponujemy dobór dodatków, zaprojektujemy i wykonamy odpowiednią wkładkę tekturową.

Niewątpliwym atutem naszych opakowań jest możliwość personalizacji. Naniesiemy na pudełko dowolny nadruk wykonany metodą hotstampingu lub sitodruku, wygrawerujemy logo.