Pudełka prezentowe

Lubimy dawać i otrzymywać podarunki. Obdarowywanie pracowników i kontrahentów jest dobrym sposobem na podziękowanie i wyrażenie naszego uznania, szacunku, ale przede wszystkim jest okazją do budowania pozytywnych relacji biznesowych.

Jeśli chcesz, aby Twój prezent zrobił dobre wrażenie, zadbaj nie tylko o jego zawartość, ale również o jego opakowanie. Efekt pierwszego wrażenia i jego wpływ na dalsze postrzeganie znajduje tutaj szczególne zastosowanie. Oprócz tego, że pudełka prezentowe maja chronić zawartość, powinny wyróżniać się eleganckim wyglądem.

Nie wiesz, jak je dobrać? Jako producent opakowań upominkowych chętnie doradzimy, wykorzystaj nasze możliwości i doświadczenie. W zależności od tego, co chcesz zapakować, podpowiemy model i wymiary pudełka na prezent, rodzaj materiału, sposób rozmieszczenia produktów, zaproponujemy wykonanie odpowiedniej wkładki.

Przekuwamy wizje w rzeczywistość

Niewątpliwym atutem pudełka na prezent jest możliwość dowolnej personalizacji. Naniesiemy na pudełko upominkowe dowolny nadruk wykonany metodą hotstampingu lub sitodruku, wygrawerujemy logo. Dzięki tym działaniom, każdy stworzony przez nas projekt będzie indywidualny i dopasowany do charakteru Twojej firmy lub gustu obdarowywanego współpracownika lub kontrahenta.

Niedroga i skuteczna promocja

pudełka prezentowe i upominkowe z logo firmy stanowią skuteczny i długotrwały nośnik reklamy i są bardzo dobrym, a przede wszystkim tanim sposobem na promocję marki. Trzeba wspomnieć, że odpowiednio duża powierzchnia naszych pudełek daje spore możliwości projektowe, więc z powodzeniem można zdecydować się na najpopularniejsze metody znakowania, które są trwałe i atrakcyjne wizualnie.

Nie sposób nie zwrócić uwagi również na inny bardzo istotny aspekt – produkowane przez nas pudełka prezentowe są eleganckie i przyjazne dla środowiska. Wszystko dzięki biodegradowalności tektury. Jeśli więc chcesz zadbać o wizerunek swojej firmy lub pozytywnie zaskoczyć swojego kontrahenta i dodatkowo masz jeszcze na uwadze aspekt ekologiczny, to możemy Ci pogratulować. Dokonałeś mądrego wyboru! Cenimy sobie wyzwania, dlatego daj znam znać, a chętnie wykonamy dla Ciebie każdy projekt. A w przypadku, kiedy nie masz pomysłów na ciekawy wzór, to…

Zainspiruj się

Poniżej w galerii prezentujemy kilkanaście różnych propozycji pudełek prezentowych wykonanych z różnych materiałów, w szerokim wyborze kolorów. Bardziej ekskluzywne wersje oferujemy w działach PUDEŁKA OKŁADKOWE i PUDEŁKA TYPU DNO – WIECZKO. Każda z propozycji posiada wiele możliwości nadania im niepowtarzalnego indywidualnego charakteru.