Pudełka prezentowe

Lubimy dawać i otrzymywać prezenty. Obdarowywanie pracowników i kontrahentów jest dobrym sposobem na podziękowanie i wyrażenie naszego uznania, szacunku, ale przede wszystkim jest okazją do budowania pozytywnych relacji biznesowych.
Jeśli chcesz, aby Twój prezent zrobił dobre wrażenie, zadbaj nie tylko o jego zawartość, ale również o jego opakowanie. Efekt pierwszego wrażenia i jego wpływ na dalsze postrzeganie znajduje tutaj szczególne zastosowanie. Oprócz tego, że opakowanie ma chronić zawartość, powinno wyróżniać się eleganckim wyglądem.
Nie wiesz, jak je dobrać? Jako producent opakowań chętnie doradzimy, wykorzystaj nasze możliwości i doświadczenie. W zależności od tego, co chcesz zapakować, podpowiemy model i wymiary pudełka, rodzaj materiału, sposób rozmieszczenia produktów, zaproponujemy wykonanie odpowiedniej wkładki.
Niewątpliwym atutem naszych opakowań jest możliwość personalizacji. Naniesiemy na pudełko dowolny nadruk wykonany metodą hotstampingu lub sitodruku, wygrawerujemy logo.
Pudełka prezentowe z logo firmy stanowią skuteczny i długotrwały nośnik reklamy i są bardzo dobrym, a przede wszystkim tanim pomysłem na promocję marki.

Poniżej w galerii prezentujemy kilkanaście różnych propozycji pudełek prezentowych wykonanych z różnych materiałów, w szerokim wyborze kolorów. Bardziej ekskluzywne wersje oferujemy w działach PUDEŁKA OKŁADKOWE i PUDEŁKA TYPU DNO – WIECZKO. Każda z propozycji posiada wiele możliwości nadania im niepowtarzalnego indywidualnego charakteru.