Pudełka na alkohole

Alkohol to popularny upominek, który doskonale sprawdza się jako forma podziękowania za pomoc, w przypadku okazjonalnych odwiedzin u znajomych, prezent urodzinowy, itp. Ale nie tylko.

W ciągu ostatnich dekad alkohol stał się jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów w biznesie. Podziękowanie za współpracę, jako upominek do życzeń noworocznych dla współpracowników i kontrahentów, uświetnienie jubileuszu firmy – to tylko niektóre z okazji.

To, jak sprezentowany alkohol zostanie odebrany, w dużej mierze zależy od opakowania np. pudełka na alkohol, zwłaszcza w relacjach biznesowych. Wbrew zdarzającym się jeszcze opiniom, że najważniejsza jest zawartość, nie warto ryzykować pakując dobre wino w przypadkową torebkę z masowej produkcji. Pudełka na alkohol powinny być eleganckie, dopasowane do konkretnej butelki i zaprojektowane tak, by stwarzało poczucie wyjątkowości. Obowiązkowym elementem jest oczywiście personalizacja, która sprawia, że podarunek staje się przekazem – „jesteś dla mnie kimś ważnym”. Na opakowaniu firmowym można przekazać naprawdę wiele umieszczając na nim oprócz logo firmy np. życzenia świąteczne, podziękowanie za współpracę.

Jako producent jesteśmy w stanie spełnić większość z oczekiwań, jakim powinny sprostać idealne pudełka na alkohol. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą opakowań ozdobnych na 1-2 butelki oraz na zestawy prezentowe, których jednym z elementów jest alkohol.

Produkujemy zarówno popularne modele z tektur falistych jak i ekskluzywne pudełka na alkohol zamykane na magnesy wykonywane z tektur twardych (rigid box). Łączą je wspólne cechy – wysoka jakość, są sztywne, trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Zapewniamy możliwości personalizacji metodą hotstampingu, sitodruku, znakowania laserem, dzięki czemu każde opakowanie może być wyjątkowe i niepowtarzalne.


Opakowania na alkohol z nadrukiem można dopasować do gustów i upodobań Twoich odbiorców. Jeśli Tobie lub Twojemu kontrahentowi zależy, by materiał, z którego wykonane jest opakowanie nie przyczyniał się do degradacji naszej planety, radzimy wręczyć swojemu partnerowi biznesowemu prezent... w ekologicznym pudełku. Kochamy dawać przedmiotom drugie życie, dlatego w ich produkcji używamy w pełni biodegradowalnych materiałów, które oprócz tego, że są solidne i naprawdę ładne, są całkowicie bezpieczne dla środowiska.

Prostota i minimalistyczne rozwiązania są niezwykle modne. Pudełko nie musi być skomplikowane i przytłaczać zawartości. Minimalistyczna forma nie będzie rzucać się zbytnio w oczy i niewątpliwie niespodzianka dla obdarowywanego będzie większa, gdy otrzyma elegancki alkohol w skromnej otoczce. Udowadniamy, że opakowania na alkohol z nadrukiem to prosty i tani sposób na podziękowanie za wiele lat współpracy lub po prostu symboliczny podarunek z dowolnej okazji.

Pudełka na wybrany przez Ciebie alkohol jesteśmy w stanie dopasować do wymiarów i kształtu butelki korzystając z naszej szerokiej bazy projektów (wykrojników). Jeżeli sytuacja tego wymaga, zaprojektujemy specjalną wkładkę, by butelka w opakowaniu nie tylko dobrze się prezentowała, ale była również bezpieczna. Jeżeli nie znajdziesz w naszej ofercie stosownego opakowania, a masz własną wizję, chętnie ją zrealizujemy.

Jedno możemy zapewnić – bez względu na to, który model opakowania zamówisz, wszystkie łączy wspólna cecha – na pewno zadowolą każdego kontrahenta, który ceni sobie klasę i niestandardowe rozwiązania. Nasze opakowania nie pochodzą z masowej produkcji, wszystkie produkowane są na indywidualne zamówienia i wszystkie są indywidualnie personalizowane czy ozdabiane dodatkowymi nadrukami.