Pudełka na alkohole

Alkohol to popularny upominek, który doskonale sprawdza się jako forma podziękowania za pomoc, w przypadku okazjonalnych odwiedzin u znajomych, prezent urodzinowy, itp. Ale nie tylko.
W ciągu ostatnich dekad alkohol stał się jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów w biznesie. Podziękowanie za współpracę, jako upominek do życzeń noworocznych dla współpracowników i kontrahentów, uświetnienie jubileuszu firmy – to tylko niektóre z okazji.
To, jak sprezentowany alkohol zostanie odebrany, w dużej mierze zależy od opakowania, zwłaszcza w relacjach biznesowych. Wbrew zdarzającym się jeszcze opiniom, że najważniejsza jest zawartość, nie warto ryzykować pakując dobre wino w przypadkową torebkę z masowej produkcji. Opakowanie powinno być eleganckie, dopasowane do konkretnej butelki i zaprojektowane tak, by stwarzało poczucie wyjątkowości. Obowiązkowym elementem jest oczywiście personalizacja, która sprawia, że podarunek staje się przekazem – „jesteś dla mnie kimś ważnym”. Na opakowaniu firmowym można przekazać naprawdę wiele umieszczając na nim oprócz logo firmy np. życzenia świąteczne, podziękowanie za współpracę.
Jako producent jesteśmy w stanie spełnić większość z oczekiwań, jakim powinno sprostać idealne pudełko prezentowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą opakowań ozdobnych na 1-2 butelki oraz na zestawy prezentowe, których jednym z elementów jest alkohol.
Produkujemy zarówno popularne modele z tektur falistych jak i ekskluzywne pudełka zamykane na magnesy wykonywane z tektur twardych (rigid box). Łączą je wspólne cechy – wysoka jakość, są sztywne, trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Zapewniamy możliwości personalizacji metodą hotstampingu, sitodruku, znakowania laserem, dzięki czemu każde opakowanie może być wyjątkowe i niepowtarzalne.