Pudełka na kartę

Karty jako element programów lojalnościowych stały się bardzo powszechnym produktem i większość z nas ma ich przynajmniej kilka, podobnie jak karty do bankomatu. Po prostu je otrzymujemy – przy kasie w markecie, w kopercie wysłanej pocztą, itp.
Są jednak sytuacje wyjątkowe i wyjątkowi Klienci, których firma pragnie uhonorować np. platynową czy VIP kartą zapokowana w eleganckie pudełka na kartę,aby obdarzyć kartą rabatową czy bonem na dowolne zakupy w określonym miejscu, tzw. gift card. Takie okazje wymagają odpowiedniej oprawy, po prostu inaczej nie wypada. Poniższa oferta jest odpowiedzią na takie potrzeby.

Proponujemy kilka wariantów etui – pudełka na kartę wykonanych z różnych materiałów, od najprostszych po bardzo ekskluzywne. Wszystkie mają bądź specjalne nacięcia, między którymi umieszcza się kartę, bądź eleganckie tekturowe wkładki, których wyjątkowy charakter dodatkowo można podkreślić miękkim zamszowym wykończeniem (flock).
Zapewniamy możliwości personalizacji metodą hotstampingu i sitodruku, przy większych nakładach również zadruk offsetowy z pełnokolorową grafiką.