Flowerboxy

Dlaczego ludzie wręczają sobie kwiaty? Przede wszystkim ze względu na ich wyjątkową urodę i znaczenie! Tradycja obdarowywania się kwiatami w naszej kulturze sięga czasów średniowiecznych, a znaczenie języka kwiatów doczekało się całkiem pokaźnej literatury. Kiedyś kwiaty były jedynym akceptowalnym sposobem na wyrażenie uczuć obdarowujących się nimi kochanków, dziś wręczamy kwiaty niemal powszechnie z wielu różnych okazji – zaręczyny, ślub, przeprosiny, jubileusz, urodziny…. i po prostu bez powodu.

Jedno pozostało bez zmian – równie ważny był i ciągle jest sposób wręczania kwiatów!

Jedną z form, które zyskały popularność w ostatnich latach są kompozycje kwiatowe umieszczone w tekturowych pudełkach, tzw. flowerboxach. Dzięki tajemnym praktykom florystów, piękny bukiet umieszczony w takim pudełku może bardzo długo przywoływać wspomnienia o obdarowującym oraz dekorować nasze mieszkanie, biuro czy restaurację.

Flowerboxy zyskały również popularność jako opakowania na zestawy upominkowe. Połączenie w jednym, pięknie wystylizowanym pudełku bukietu kwiatów, szampana i paru drobiazgów – urocze!

Poniżej nasza oferta na flowerboxy. Proponujemy dwie formy: pudełka okrągłe i kwadratowe, dostępne w kilku wymiarach, w różnych kolorach. Wszystkie pudełka wykonane są z twardych sztywnych tektur i na wszystkich istnieje możliwość personalizacji – nadrukujemy logo lub dowolny tekst metodą hotstampingu lub sitodruku.