Pudełka EKO

Proste surowce, minimalistyczne rozwiązania uchodzą dziś za szlachetne, stały się wręcz wizytówką naszych czasów. Szczególnie te, które nie tylko swoim wyglądem i kolorem nawiązują do natury, ale faktycznie są w pełni ekologiczne. Jednym z takich surowców jest tektura. Ekologiczne pudełka na prezent tekturowe stały się synonimem dbałości o otoczenie, świadomej konsumpcji i mocnym nośnikiem marketingowym.

Ekologiczne czyli jakie?

W dużym uproszczeniu, nie wchodząc w zawiłości procesów technologicznych, ekologiczne pudełka na prezent to takie, które spełnia następujące warunki:

• Wykonane zostało z materiałów z recyklingu lub materiałów odnawialnych (np. roślinnych)
• Jest w pełni biodegradowalne
• Pozwala zmniejszyć ilość odpadów powstających w wyniku naszej działalności

Od kilku lat ekologia stała się naszą misją, stąd zdecydowana większość opakowań z naszej oferty wykonywana jest z materiałów z recyklingu i w pełni biodegradowalnych, które posiadają również certyfikaty FSC i PEFC potwierdzające ich zrównoważone źródło. Stopniowo świadomie rezygnujemy w naszej produkcji z materiałów, które tych warunków nie spełniają i gorąco namawiamy do tego samego naszych Klientów.

Poniżej proponujemy pudełka na prezent nie tylko ekologiczne, ale i piękne, które zadowolą każdego świadomego konsumenta. Każde zamówione u nas opakowanie może zostać obrandowane, np. logotypem firmy, dowolnym napisem i tutaj sugerujemy również ekologiczne metody nadruku – tłoczenie na sucho lub grawer laserowy.

Promis © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone Development:  www.advit.pl