Pudełka typu dno-wieczko

Poniżej prezentujemy ofertę na pudełka ozdobne najbardziej klasyczne z klasycznych – pudełka dwuczęściowe składające się ze spodu (dna) i przykrywającego go wieczka. Codziennie tworzymy nowe projekty, ale ten typ pudełek nieodmiennie cieszy się największym zainteresowaniem naszych Klientów. Wystarczy staranne dobranie materiału, minimalistyczny nadruk oraz kilka dodatków w postaci kokardy, bibułki, by każde tego typu pudełka ozdobne były niezwykłe.

Pudełka typu dno – wieczko produkujemy z kilku rodzajów materiałów:

HM105, HM106 i HM107
To pudełka ozdobne wykonywane z twardych tektur (tzw. introligatorskich) oklejane papierami, materiałami zamszowymi (flock), skóropodobnymi, płótnem.
Pudełka twarde z racji natury samego materiału są sztywne, stabilne, bardzo eleganckie i trwałe, odpowiednie do pakowania w nie ciężkich produktów. Podobnie jak wszystkie rigid box są to pudełka na tyle ładne, że z pewnością po wykorzystaniu zyskują „drugie życie” w naszych domach i biurach jako pojemniki do przechowywania różnych drobiazgów.

PR01
To pudełka ozdobne produkowane z tektur falistych w różnych odmianach:
– z tektury kaszerowanej szlachetnymi papierami ozdobnymi, super ekologicznym kraftem lub papierami z zadrukiem offsetowym
– z ozdobnych tektur prążkowanych w kolorze naturalnym lub białym.
Pudełka z tektur falistych nie są tak eleganckie, jak wykonywane z tektur twardych, są nieco mniej trwałe i posiadają widoczne „nieoklejone” krawędzie materiału. Mają jednak inne zalety – niższą cenę i zwykle możliwość transportu na płasko.

RW01
To pudełka ozdobne wykonywane z kartonów o gramaturze 250 – 350 g/m2.
Karton jest stosunkowo cienkim i elastycznym materiałem. Mimo że elegancki, nie jest to niestety materiał super wytrzymały na duże obciążenia, dość łatwo go uszkodzić i w związku z tym jego zastosowanie jest ograniczone. Używamy go do wykonywania pudełek o niewielkiej oraz średniej wielkości do zapakowania lekkich przedmiotów typu krawat, t-shirt, apaszka, pasek, słodycze, herbaty, itp.
Opakowania te wykonujemy gównie z kartonów barwionych w masie (ozdobnych) występujących w bardzo szerokiej palecie kolorów, z kartonów typu kraft oraz kartonów z zadrukiem offsetowym.