Pokaż klientom swój produkt!

Pudełko z okienkiem podklejonym przeźroczystą folią umożliwia częściowy lub całościowy podgląd produktu znajdującego się wewnątrz. Jest to bardzo przydatne w sytuacjach, gdy nie chcemy, aby zawartość była wyjmowana lub dotykana, ale żeby ją można było zobaczyć, dokonać wyboru koloru, kształtu, itp. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się również jako jedna z metod promocji, gdy zależy nam na przyciągnięciu uwagi klienta na produkt wystawiony na półce sklepowej, opakowany w ten sposób sprzeda się łatwiej i szybciej.

Odrębną kategorią są opakowania prezentowe. Nawet skromna zawartość upominku udekorowana okazjonalnymi dodatkami może wyglądać magicznie. Bardzo często takie prezenty dzięki zręczności i pomysłowości ich autorów przypominają małe dzieła sztuki. Dlaczego ich nie pokazać, by wzbudzić dodatkowy zachwyt? Taką możliwość stwarzają opakowania z przeźroczystym okienkiem. Na ogół wystarczy niewiele – proste pudełko z ekologicznej tektury i dobry pomysł.

Wszystkie pudełka wykonywane są z najlepszej jakości tektury, która oprócz tego, że zapewnia bezpieczeństwo pakowanych w nie produktów, jest w pełni biodegradowalna.

Pudełka z okienkiem produkujemy na zamówienie, aby idealnie dopasować się do Twojej wizji i konkretnych produktów. Możesz skorzystać z naszych gotowych propozycji (wykrojników) lub możesz przysłać nam własne projekty. Wykonane przez nas pudełka będą dokładnie takie, jakie potrzebujesz.

Zainspiruj się

Poniżej w galerii prezentujemy kilkanaście różnych propozycji pudełek z okienkiem wykonanych z różnych materiałów, w szerokim wyborze kolorów. Każda z propozycji posiada wiele możliwości nadania im niepowtarzalnego indywidualnego charakteru.