Boże Narodzenie

Zanim zabłyśnie pierwsza wigilijna gwiazdka, czeka nas szalony czas wyszukiwania prezentów. Zgodnie z naszą tradycją, w tym szczególnym okresie chcemy zadbać nie tylko o najbliższych, ale i pracowników, współpracowników, kontrahentów. Prezenty świąteczne są wyrazem wdzięczności za pracę, współpracę, wyrazem miłości wobec najbliższych lub po prostu za bycie tuż obok.

Bez względu na to, czy mają to być świąteczne upominki dla firm, czy dla rodziny, niezmiennie zależy nam, by były najpiękniejsze, inne niż w ubiegłym roku i wyróżniały się na tle pozostałych. Trudno jest zaskoczyć współpracowników czy kontrahentów oryginalnym upominkiem, na ogół obdarowujemy się winami, słodyczami, czasem jakimiś drobnymi gadżetami, ale możemy zaskoczyć wyjątkowym, indywidualnie dobranym opakowaniem.
Szeroka oferta pudełek na prezent, którą prezentujemy poniżej stwarza szanse skomponowania prezentów wyjątkowych, które na pewno zostaną docenione przez obdarowane nimi osoby. Oferujemy szereg możliwości, które pozwolą przekształcić zwykłe proste pudełko na prezent w niezwykłe opakowanie świąteczne, między innymi:
– fantazyjne wycięcia w kształcie choinek czy śnieżynek, które nie dość, że stwarzają świąteczny klimat to pozwalają na podejrzenie zawartości,
– okazjonalne etykiety i obwoluty ozdobione świątecznymi nadrukami,
– nadrukowane na pudełkach połyskujące gwiazdki, choinki, bombki.

Podaruj bliskim prezent świąteczny w stworzonym przez nas w eleganckim, ozdobnym pudełku na prezent.
Każde z pudełek, bez względu na rodzaj zdobienia, może być oznakowane Twoim logo.
Korzystając z naszych pomysłów sprawisz, że Twój prezent będzie oryginalny. Zapraszamy!