Pudełka na ślub i wesele

Ślub i wesele kojarzą się ze świętowaniem miłości dwojga osób, szaloną zabawą do białego rana i… prezentami. Nie tylko Państwo Młodzi dostają tego dnia podarunki i koperty. Goście też zazwyczaj są obdarowywani małymi upominkami, pamiątkami lub pysznym weselnym jedzeniem.

Jeśli zaś już mówimy o prezentach, to nie możemy zapomnieć o pudełkach, które im nieodłącznie towarzyszą. Dlatego też postanowiliśmy zrobić krótki przewodnik po najpopularniejszych opakowaniach weselnych oraz ślubnych. Mamy nadzieję, że przyda się on zarówno Parze Młodej, jak i przyszłym gościom.

NA KOPERTY

Prawdopodobnie pierwsze skojarzenie, jakie przychodzi do głowy wielu osobom. Takie pudełko weselne najczęściej spotykane jest w formie skrzynki ze wąską szczeliną, przez którą można wrzucać koperty do środka. Dzięki takiemu rozwiązaniu pieniądze nie zgubią się i nie trafią w niepowołane ręce. Skrzynkę można dodatkowo spersonalizować, np. ozdobić imionami Pary Młodej.

NA PREZENT

Temat – rzeka. Wybór tych opakowań zależy od typu prezentu ślubnego, jego rozmiaru oraz fantazji obdarowujących. Możliwości są nieograniczone – zarówno, jeśli chodzi o dobór wstążki i materiału bazowego, jak i papieru do oklejenia. Jeśli chcecie wręczyć alkohol, dobrym pomysłem będzie pudełko z kartonową wkładką prezentacyjną lub opakowanie ze specjalnym uchwytem.

W przypadku voucherów i karnetów polecamy pudełko prezentowe w kształcie eleganckiego, składanego kartonowego etui. Natomiast jeśli wręczacie drobny, drogocenny przedmiot, taki jak kolczyki czy długopis, warto pomyśleć o pudełeczku z zapięciem na magnesy.

NA UPOMINKI DLA GOŚCI

Mogą być rozdawane przy wejściu lub znajdować się przy miejscu siedzącym każdej osoby. Upominki dla gości to zazwyczaj drobne przedmioty, które po jakimś czasie staną się sentymentalną pamiątką po ślubie. Często są to figurki, świeczki lub breloczki. Takie prezenty najlepiej jest spakować w małe pudełko prezentowe o spersonalizowanym charakterze, wpasowującym się w klimat przyjęcia weselnego. Wolicie opakowanie z Waszymi imionami? A może chcecie, by były to puzderka w kształcie garnituru lub sukni ślubnej? Wybór należy do Was!

Zobacz Polecane Pudełka Prezentowe:

HM103
Pudelko okladkowe

Pudelko ze wstążką

PR01Pudełka OZDOBNE

Pudełka z wieczkiem

PR06
Eleganckie pudełko na kartę zamykane na magnesy

Pudełka prezentowe

RW04-01
Pudełko na prezent kartonowe z kokardą

Pudełka prezentowe

estetyczne pudełko z okienkiem i uchwytem na 2 3 butelki alkoholu kieliszki szklanki wn112
WN112-EKO-08
Pudełko z wygodnym uchwytem na 2 butelki szampana

Pudełko na alkohole