Pudełka kartonowe a ekologia

Znaczenie używania produktów przyjaznych dla środowiska wzrasta z każdym rokiem. Warto więc, wybierając pudełka firmowe lub na prezent, zwrócić uwagę na ich ekologiczne modele, wytworzone z tektury. Dlaczego to akurat tekturę uważa się za mniej szkodliwą dla środowiska? Ponieważ powstaje ona z makulatury, a zatem staje się ważnym elementem recyklingu, pomagając ograniczyć zużycie surowców pierwotnych. Ponadto rozkład tego materiału jest bardzo szybki, więc nie pozostawia on zanieczyszczeń na naszej planecie. Samo pudełko kartonowe również nadaje się do powtórnego przetworzenia.

Warto także wspomnieć o tym, że tektura to solidny i gruby materiał – pudełka kartonowe mogą więc nam służyć przez dłuższy okres czasu, bez potrzeby kupowania nowych. Jest ona produkowana również bez żadnych szkodliwych dodatków chemicznych, więc samo jej wytwarzanie także nie zanieczyszcza środowiska. Wpływa to w dużej mierze na nasze zdrowie, ponieważ możemy oddychać czystszym powietrzem. Pudełka kartonowe można wytwarzać w najróżniejszych rozmiarach, dzięki czemu mogą one przybierać różne formy.

Nasza firma proponuje między innymi pudełko kartonowe, prezentowe, opakowania na alkohol lub słodycze czy też etui na cenne drobiazgi. Dodatkowo można umieść na nich nadruk za pomocą np. tłoczenia suchego. Różnorodne, nieraz bardzo fantazyjne kształty możemy uzyskać odpowiednio przycinając tekturę, a następnie składając ją za pomocą specjalnych, nowoczesnych maszyn. Dzięki temu możemy zaoferować między innymi opakowania z poręcznymi uszami lub okienkami oraz koszyczki ozdobne. Wytrzymałe materiały, z jakich tworzone są nasze wyroby, podtrzymają nawet te cięższe upominki i gadżety.

Niezależnie od tego, w jakiej branży Państwo pracują, gwarantujemy, że wyroby z ekologicznej tektury spełnią Państwa wymagania. Ponadto będą one ważnym elementem budowania pozytywnego wizerunku Państwa firmy. Użycie i promowanie ekologicznych wyrobów sprawi, że klienci będą postrzegać firmę jako jednostkę dbającą o środowisko i budującą lepszą przyszłość.

Polecane Pudełka Kartonowe:

PR14 EKO
Pudełko typu „klocek”

Pudełko kartonowe

PR15 EKO
Pudełko prezentowe z uchwytami ze wstążki

Pudełko kartonowe

PR16 EKO
Pudełko walizka

Pudełko kartonowe

PR20-07
Pudełko prezentowe typu walizka

Pudełko kartonowe

Oryginalne pudełko w kształcie walizki z uchwytem EKO PR21
PR21 EKO
Pudełko prezentowe z uchwytami

Pudełko kartonowe