Jak w elegancki sposób wręczyć upominek o niewielkich rozmiarach?

Nieważne, jak mały jest prezent, który chcemy wręczyć – nie wypada go po prostu podać, bez pudełka czy torebki. I nie ma tu żadnych wymówek: nieważne, jak piękna jest obudowa pendrive’a czy jak kolorowa jest karta rabatowa: każdy podarunek, nawet jeśli to drobiazg, musi być opakowany w pudełko ozdobne. Co jednak zrobić, jeśli przedmiot ma naprawdę niewielkie rozmiary? Odpowiedź jest bardzo prosta – wybieramy niewielkie pudełko ozdobne!

JAKI MUSI BYĆ MAŁY PREZENT?

W czasach postępującej digitalizacji i miniaturyzacji, rozmiar prezentu ma jeszcze mniejszy związek z jego wartością, niż kiedyś. Wręczamy sobie karty podarunkowe, pendrive’y z USB, eleganckie pióra, a więc przedmioty bardzo cenne i nie większe, niż kilka centymetrów kwadratowych. Warto zadbać, by ich opakowanie dorównywało im znaczeniem: a więc by było eleganckie, kompaktowe, ale przede wszystkim: precyzyjnie dopasowane.

DEDYKOWANE OPAKOWANIA

Dziś bez problemu możemy znaleźć pudełko ozdobne lub kopertę tekturową o rozmiarach dopasowanych do prawie każdego drobiazgu. Znajdziemy więc eleganckie, kolorowe kartoniki na pendrive USB, a także niewielkie, ekskluzywne pudełeczka na karty rabatowe, lojalnościowe czy kredytowe. Długopisy i pióra już tradycyjnie umieszczamy w podłużnych szkatułkach. Wszystkie te opakowania spełniają bardzo ważną rolę: przytrzymują drobiazg w określonym miejscu, dzięki czemu po otworzeniu czy podniesieniu wieczka prezent wygląda reprezentacyjnie.

KOLOR, WSTĄŻECZKA, A MOŻE LOGO?

Pudełka ozdobne prezentowe na drobiazgi można dodatkowo spersonalizować, a poprzez to jeszcze bardziej uatrakcyjnić ich wygląd. Ostatecznie upominek zawsze oceniamy najpierw po opakowaniu: warto więc zadbać, by od samego początku robił jak najlepsze wrażenie.

By niewielkich rozmiarów podarunek wyglądał ekskluzywnie, zdecydujmy się na głęboki kolor pudełka. Może to być czerwień, purpura, słoneczny odcień żółtego czy też kojarzona z profesjonalizmem barwa niebieska. Warto wieczko lub bok ozdobić swoim logo, a całość: przewiązać satynową wstążeczką. Efekt przyprawi każdego obdarowywanego o szybsze bicie serca!

Zobacz Polecane Małe Pudełka Prezentowe:

KR11-02
Eleganckie pudełko na kartę zamykane na magnesy

Małe pudelko na prezent

Pudełko kartonowe z wkładką na kartę lojalnościową
KR02-01
Pudełko kartonowe z wkładką na kartę lojalnościową

Małe pudelko na prezent

RW10-01-Pudełko fasonowe z kartonu
RW10 Pudełko na prezent fasonowe z kartonu

Małe pudelko na prezent

Kartonowe pudełko na pamięć usb pendrive z wkładką mocującą pn03
Pudełko ZŁOTE

Małe pudelko na prezent

PN02 Pudełko fasonowe z wkładką na pendrive

Małe pudelko na prezent