Opakowania standardowe

Nie da się ukryć, że wartość prezentu czy opinia na temat marki wzrasta, jeśli podarunek lub towar zostanie zapakowany w gustowne pudełko np. w pudełko szufladkowe. Elegancki kartonik z mikrofali lub tektury introligatorskiej o odpowiedniej gramaturze nie tylko zabezpieczy zawartość, ale też zachwyci swoimi walorami ozdobnymi. Jeżeli potrzebny jest niewielki nakład lub też nie zależy Państwu na indywidualnym projekcie, warto wybrać z oferty firmy PROMIS gotowe rozwiązania standardowe.

OPAKOWANIA STANDARDOWE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Jako firma z bogatym doświadczeniem i ogromnym zapleczem sprzętowym od lat rewolucjonizujemy rynek. Stworzyliśmy już setki autorskich projektów, które wpisują się w najróżniejsze potrzeby Klientów. Nasi specjaliści potrafią stworzyć unikalne, elegancko wykończone pudełka produktowe, pudełka szufladkowe, prezentowe czy modne ostatnimi czasy flowerboxy idealne na każdą okazję.

Wszystkie znajdujące się w naszej standardowej ofercie opakowania cechują się precyzyjnym wykończeniem, oryginalnym stylem i niebywałą wytrzymałością. Co najważniejsze, to Klient decyduje, jak ma ostatecznie wyglądać każde pudełko czy kartonik. W jego gestii leży wybór materiału, koloru czy też metoda wykonania grafiki. Jedynym ograniczeniem są wymiary, których nie możemy zmienić.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA OPAKOWANIA Z OFERTY STANDARDOWEJ?

Wybierając pudełka z naszego stałego asortymentu np. pudełko szufladkowe zaoszczędzicie Państwo na kosztach projektowania wykrojników, wykonywania nowych wzorów i próbnych nadruków. Nie tylko pozwoli to zmniejszyć nakład finansowy, ale też skróci czas oczekiwania na realizację usługi. Wybierając opakowanie ze standardowej oferty sami ustalacie Państwo kolor, rodzaj nadruku (do dyspozycji hot-stamping, sitodruk i technika offsetowa) oraz materiał, z jakiego ma być wykonane pudełko – tylko wymiary nie podlegają modyfikacjom. Jeśli się zdarzy, że wśród licznych propozycji znajdzie się odpowiedni kartonik, ale jego długość, szerokość czy wysokość okażą się trochę za duże w stosunku do potrzeb Klienta, mamy w zanadrzu kilka propozycji, jak zaradzić takim problemom. Polecamy wtedy bibułę lub kolorowe wypełniacze z pociętego papieru, które dodatkowo zwiększą atrakcyjność upominku/produktu i zabezpieczą go przed wstrząsami. Można również zastosować kartonową wkładkę.

HM103
Pudelko okladkowe

Pudelko ze wstążką

PR01Pudełka OZDOBNE

Pudełka z wieczkiem

eleganckie sztywne pudełko z wieczkiem na filiżankę kubek szklankę pr08
gift box szare

Pudełka dedykowane

KR10 Pudełko na kartę ekskluzywne na magnes
Czarne i czerwone

Pudełko etui na voucher

RW04-01
Pudełko na prezent kartonowe z kokardą

Pudełka prezentowe