Opakowania niestandardowe

Jeżeli potrzebujecie Państwo czegoś wyjątkowego, uszytego na miarę, to warto skorzystać z opcji wyceny indywidualnej.
Wystarczy dokładnie sprecyzować swoje oczekiwania, a nasi specjaliści wykonają projekt pudełka według konkretnych wytycznych Klienta. Cały proces składania zamówienia niestandardowego nie jest skomplikowany, ale potrzebujemy szeregu informacji: nakład, wymiary wewnętrzne opakowania lub, jeżeli nie zostały jeszcze doprecyzowane – wymiary produktów do zapakowania, rodzaj materiału, techniki nadruku, kolorystyka, itp.
Istotną informacją na etapie przygotowywania kalkulacji jest planowany budżet na realizację przedsięwzięcia. Ma to ogromne znaczenie dla doboru materiału i technologii produkcji, a w konsekwencji oszczędzamy sobie rozczarowania po otrzymaniu oferty, gdy ta okaże się nietrafna. Warto również przesłać informacje typu, co ma się znajdować wewnątrz pudełka czy wstępny projekt grafiki.
Im więcej informacji, uwag, inspiracji, zdjęć otrzymamy, tym większa szansa, że szybko uda nam się zaprezentować Klientowi zadowalającą ofertę.

Ważne: w czasie składania zapytania prosimy o podanie w mailu kontaktu telefonicznego – bardzo często mamy dodatkowe pytania!

KIEDY WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA OPAKOWANIA NIESTANDARDOWE?

Identyfikacja wizualna marki oraz wyróżnienie się na tle konkurencji są najważniejsze. Doskonale zdają sobie z tego sprawę wytrawni handlowcy, którzy wiedzą, że tak naprawdę to odpowiednio zaprojektowane opakowanie”robi” promocję produktu, a oprócz tego jest ono znakomitym nośnikiem reklamowym marki, firmy, produktu. Pamiętajmy, że wykonanie pudełek w ramach oferty indywidualnej jest opłacalne przede wszystkim przy dużych nakładach, gdyż wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Trzeba bowiem stworzyć od podstaw projekt produktu oraz przygotować osobne wykrojniki i matryce.