Vouchery, karty rabatowe/lojalnościowe/upominkowe – jak zapakować?

Coraz bardziej popularnymi prezentami świątecznymi i urodzinowymi są różnego rodzaju vouchery, karty rabatowe, lojalnościowe czy upominkowe. Dzięki tym niepozornym blankietom osoba obdarowana doskonale wie, że o niej myślimy, ale jednocześnie ma możliwość wyboru takiego drobiazgu, który rzeczywiście będzie jej potrzebny lub skorzystania z interesujących ją usług. Jak jednak zapakować tego typu prezenty?

OPAKOWANIA NA VOUCHERY I KARTY RABATOWE/LOJALNOŚCIOWE/UPOMINKOWE DIY

Przy zakupie tzw. gift cards czy bonów na usługi sprzedawcy zwyczajowo wkładają je w ozdobną firmową kopertę lub pudełko. Jeśli jednak chcielibyśmy spersonalizować podarunek, warto wykonać opakowanie samodzielnie. Wystarczy w tym celu wziąć mały, tekturowy kartonik (często w eleganckich pudełeczkach otrzymujemy np. galanterię skórzaną) i owinąć go w papier prezentowy. Z kolorowych arkuszy bloku technicznego jesteśmy w stanie również wykonać w prosty sposób efektowne koperty yzw. pudełka na vouchery!

GOTOWE PUDEŁKA NA VOUCHERY, KARTY RABATOWE/LOJALNOŚCIOWE/UPOMINKOWE

A jeśli natura poskąpiła nam zdolności technicznych i plastycznych? Wtedy rozwiązaniem są gotowe opakowania na “gift cards”! W PROMIS Opakowania dostępne są pudełka na vouchery, bony oraz karty rabatowe, lojalnościowe czy upominkowe w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Bez problemu znajdą więc Państwo stosowną kopertę lub tekturowy kartonik w wersji zakrytej lub z elegancko wyciętym okienkiem ukazującym zawartość. Na specjalne życzenie Klienta możemy także nadrukować na powierzchni wybraną grafikę! Decydując się na zakup naszego pudełka na vouchery mają Państwo pewność, że osoba obdarowana będzie pod wrażeniem prezentu już w momencie jego wręczenia!

Zobacz Polecane Pudełka Promis:

Funkcjonalne pudełko koperta z kartonu na kartę kredytową podarunkową lojalnościową kr01
KR01
Etui kartonowe na kartę kredytową

Etui kartonowe na kartę

Pudełko kartonowe z wkładką na kartę lojalnościową
KR02-01
Pudełko kartonowe z wkładką na kartę lojalnościową

Małe pudelko na prezent

Opakowanie etui prezentowe na kartę kredytową lojalnościową podarunkową kr03
KR03
Opakowanie na kartę podarunkową

Opakowanie na kartę

KR04 Opakowanie na kartę upominkową podarunkową
KR04
Etui na kartę rabatową

Etui na kartę

KR10 Pudełko na kartę ekskluzywne na magnes
KR10
Ekskluzywne pudełko na kartę zamykane na magnesy

Małe pudelko na magnes