Pudełka świąteczne – najpopularniejsze motywy

Nieodłącznym elementem Bożego Narodzenia są prezenty. W co i jak je zapakować, by wręczyć pracownikom i kontrahentom biznesowym upominek w elegancki sposób? Dobrym pomysłem będą niewątpliwie ozdobne pudełka świąteczne z motywami jednoznacznie kojarzącymi się z Gwiazdką.

KARTONIKI Z MALUTKIMI CHOINKAMI

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Bożego Narodzenia jest bez wątpienia choinka. Małe i duże świerki oraz jodły ustrojone bombkami pojawiają się w grudniu nie tylko w domach, ale także w biurach oraz firmach, przypominając wszystkim o zbliżającej się Gwiazdce. A gdyby tak jeszcze bardziej podkreślić magiczną atmosferę umieszczając prezenty w eleganckich pudełkach świątecznych ozdobionych motywem choinki? Klasyczne, proste kartoniki to idealna oprawa dla każdego upominku! Można zdecydować się na modele z wieczkiem zakrytym, skrywającym przed oczami obdarowanego zawartość do momentu odpakowania prezentu lub wybrać wersje z eksponującym wnętrze okienkiem.

ŚNIEŻYNKI NA ZIMOWY CZAS

Kolejnym bardzo popularnym motywem wybieranym przez producentów opakowań kartonowych są śnieżynki. Malutkie płatki śniegu umieszczone na tekturze jednoznacznie kojarzą się z zimowo- świąteczną atmosferą, a jednocześnie motyw ten jest na tyle uniwersalny, że pudełka świąteczne z takim nadrukiem można śmiało użyć również do pakowania upominków biznesowych. Kartoniki ze śnieżynkami idealnie nadają się do wręczania nie tylko prezentów bożonarodzeniowych, ale też i urodzinowych czy jubileuszowych osobom, które obchodzą swoje święto zimą.

CZERWIEŃ, ZIELEŃ, KRATA I NORWESKIE WZORY

Czerwień i zieleń to od lat kolory Bożego Narodzenia, dlatego też przy kupnie pudełek świątecznych warto zwrócić uwagę zwłaszcza na opakowania utrzymane w tej palecie – bezpiecznym wyborem będą np. kartoniki w kratę, które wystarczy przewiązać pasującą stylistycznie wstążką, by stworzyć elegancką dekorację. Ciekawą propozycją są również wszelkie kartoniki utrzymane w stylu norweskim. Geometryczne, wyraziste wzory, niejednokrotnie udekorowane dodatkowo śnieżynkami to coś, co od razu przywodzi na myśl zimę.

PUDEŁKA PERSONALIZOWANE

Kartoniki z wyciętymi, nadrukowanymi albo też wytłoczonymi metodą hot-stampingu motywami choinek, śnieżynek czy bombek lub też personalizowanymi życzeniami to doskonały sposób na promocję wizerunku firmy. Takie eleganckie pudełka świąteczne można wykorzystać nie tylko przy wręczaniu upominków klientom i kontrahentom biznesowym, ale też do pakowania towarów zakupionych w sklepie przed Bożym Narodzeniem.

Zobacz Polecane Pudełka Świąteczne:

BN01_01 Pudełko ozdobne z choinką
BN01-01
Pudełko ozdobne z choinką

Pudelko świąteczne

BN07_01 Zielone pudełko świąteczne z rączką
BN07-01
Zielone pudełko świąteczne z rączką na prezenty

Pudelko świąteczne

BN30_01 Świąteczne pudełko prezentowe
BN30-01
Świąteczne pudełko prezentowe

Pudelko świąteczne

BN32_01 Pudełko świąteczne na alkohol
BN32-01
Pudełko świąteczne na alkohol

Pudelko świąteczne

BN03_01 Pudełko w kolorze fuksji z uchwytem
BN03-01
Pudełko na prezent w kolorze fuksji z uchwytem

Pudelko świąteczne