Jakie dodatki do pudełek wybrać?

Zwykłe, szare opakowania są zapewne niezwykle praktyczne, ale dość nudne i mało efektowne, dlatego warto je w jakiś sposób przyozdobić. Z pewnością zaskoczymy wtedy pozytywnie bliską nam osobę czy klienta i pozostaniemy w ich pamięci na długo. Do tego zadania idealne będą różne dodatki na pudełka dekoracyjne.

WSTĄŻKI I SZNURKI
Tego typu akcesoria mogą wyzwolić prawdziwą kreatywność. Ozdobne wstążki i sznurki dają nieograniczone możliwości, i tylko od nas samych zależy, jak je wykorzystamy w pudełku dekoracyjnym. W ofercie firmy PROMIS dostępne są różnorodne tasiemki dekoracyjne w bogatej palecie kolorystycznej oraz artykuły włókiennicze o oryginalnych fakturach skrętu, które dodadzą każdemu prezentowi uroku i niewymuszonej elegancji.

WYPEŁNIENIA
Ozdobna bibuła w dopasowanej stylistycznie do opakowania kolorystyce pełni nie tylko rolę dekoracyjną, ale również ochronną. Miękkie wypełnienie amortyzuje wszelkie wstrząsy oraz zabezpiecza przedmiot przed niekontrolowanym przemieszczaniem się. Elegancka bibuła będzie doskonałym dodatkiem na pudełka dekoracyjne, prezentowe oraz reklamowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dodatków do pudełek. W bogatym asortymencie z pewnością znajdzie się coś, co podkreśli indywidualny charakter Państwa podarunku.

Polecane Pudełka Prezentowe:

PR01Pudełka OZDOBNE

Pudełka z wieczkiem

estetyczne pudełko gift box na krawat apaszkę szal z kartonu rw02
gift box szare

Pudełka dedykowane

HM103
Pudelko okladkowe

Pudelko ze wstążką

Eleganckie pudełko kartonowe na voucher
RW09-10
Eleganckie pudełko kartonowe na voucher

Pudełko etui na voucher

PR12 Pudełko na prezent w kształcie torebki

Pudełka prezentowe