Jakie dodatki do pudełek wybrać?

Zwykłe, szare opakowania są zapewne niezwykle praktyczne, ale dość nudne i mało efektowne, dlatego warto je w jakiś sposób przyozdobić. Z pewnością zaskoczymy wtedy pozytywnie bliską nam osobę czy klienta i pozostaniemy w ich pamięci na długo. Do tego zadania idealne będą różne dodatki do pudełek.

WSTĄŻKI I SZNURKI
Tego typu akcesoria mogą wyzwolić prawdziwą kreatywność. Ozdobne wstążki i sznurki dają nieograniczone możliwości, i tylko od nas samych zależy, jak je wykorzystamy. W ofercie firmy PROMIS dostępne są różnorodne tasiemki dekoracyjne w bogatej palecie kolorystycznej oraz artykuły włókiennicze o oryginalnych fakturach skrętu, które dodadzą każdemu prezentowi uroku i niewymuszonej elegancji.

WYPEŁNIENIA
Ozdobna bibuła w dopasowanej stylistycznie do opakowania kolorystyce pełni nie tylko rolę dekoracyjną, ale również ochronną. Miękkie wypełnienie amortyzuje wszelkie wstrząsy oraz zabezpiecza przedmiot przed niekontrolowanym przemieszczaniem się. Elegancka bibuła będzie doskonałym dodatkiem do pudełek prezentowych oraz reklamowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dodatków do pudełek. W bogatym asortymencie z pewnością znajdzie się coś, co podkreśli indywidualny charakter Państwa podarunku.