Pudełka zamykane na magnesy

Opakowaniami, które w ostatnich latach zyskały niesamowitą popularność są pudełka zamykane na magnesy – pudełko na magnes. Trudno się temu dziwić, gdyż oprócz tego, że są to opakowania bardzo eleganckie to również dzięki swojej konstrukcji odpowiednio zabezpieczają zawartość chroniąc ją przed uszkodzeniem.

Do kogo są skierowane? Co możemy w nich umieścić? Z czego są wykonywane i co ważniejsze, gdzie możemy je znaleźć?

Elegancki prezent wymaga eleganckiego opakowania

Powyższe stwierdzenie najlepiej spełnia praktyczne pudełko na magnes, w których możemy umieścić różnego rodzaju gadżety reklamowe służące promocji naszej marki, a także luksusową biżuterię, długopisy, pióra wieczne, zegarki w formie upominku dla naszych współpracowników czy klientów biznesowych.

Sprawdzają się również znakomicie jako opakowanie dużych zestawów prezentowych, np. alkohol plus kieliszki. Przemyślana konstrukcja i forma zamknięcia sprawiają, że opakowanie nie otworzy się samoistnie, co dobrze zabezpieczy zawartość przed przypadkowym wysypaniem się. Dla jeszcze większych walorów estetycznych oraz praktycznych w środku można umieścić tekturową lub piankową wkładkę dopasowaną do kształtu pproduktu, co uchroni go przed losowym przemieszczaniem się.

Klasa sama w sobie

Warto też wspomnieć, że samo pudełko na magnes uważane jest za wyjątkowo eleganckie, co sprawia, że może ono cieszyć nie tylko swoją praktycznością, ale również dekoracyjnością. W efekcie pracownicy lub kontrahenci, do których kierujemy świąteczny czy jubileuszowy prezent, zyskają zarówno ciekawy upominek, jak i pudełko, które z powodzeniem mogą umieścić w swoim biurze wykorzystując je do przechowywania różnych drobiazgów. Wykorzystanie tego rodzaju opakowań podczas kampanii promocyjnych, prezentacji produktu i innych eventów reklamowych da nam pewność, że będzie ono skutecznie przyciągać spojrzenia.

Z czego tworzone są pudełka na magnes?

Tego rodzaju opakowania najczęściej produkowane są z tektury twardej, tzw. introligatorskiej, która następnie oklejana jest papierem czy płótnem. Papier może być oczywiście zadrukowany w pełnym kolorze umożliwiając idealne odwzorowanie:

• kolorystyki nanoszonego obrazu

• firmowego logo

• specjalnych podziękowań z dedykacją

Warto tu wspomnieć, że tektura twarda to produkt ekologiczny, który produkowany jest z wysokiej jakościowo, segregowanej makulatury. Dzięki temu mamy pewność, że upominek jeszcze bardziej spodoba się naszym kontrahentom czy współpracownikom, ponieważ zwrócą oni uwagę, że dbamy również o środowisko.

Gdzie znaleźć tego typu opakowania?

Poszukując pudełka na magnes najlepiej zapoznać się z ofertą firmy Promis, która umożliwia skorzystanie z wielu gotowych wzorów, dzięki którym z łatwością dopasujemy odpowiednie opakowanie do naszych potrzeb. Dodatkowo specjaliści z Promis są w stanie wytworzyć je w dowolnym rozmiarze, więc będą odpowiednie nie tylko wizualnie, ale również dobrze dopasowane do rodzaju zapakowywanego przedmiotu. Jeśli jednak mamy niestandardowe wymagania, to firma może zaprojektować całkowicie nowe opakowanie według przesłanych instrukcji. Serdecznie polecamy!

Zobacz Polecane Pudełka na Magnes:

HM102
Pudelko okladkowe

Pudelko na magnes

HM103 Pudełko okładkowe ze wstążką

Pudelko na magnes

HM104 Pudełko zamykane na magnesy

Pudelko na magnes

HM102 Ekskluzywne pudełko zamykane na magnesy

Pudelko na magnes

HM103 Pudełko okładkowe ze wstążką

Pudelko na magnes