Vouchery, karty rabatowe/lojalnościowe/upominkowe - jak zapakować?

Coraz bardziej popularnymi prezentami świątecznymi i urodzinowymi są różnego rodzaju vouchery, karty rabatowe, lojalnościowe czy upominkowe. Dzięki tym niepozornym blankietom osoba obdarowana doskonale wie, że o niej myślimy, ale jednocześnie ma możliwość wyboru takiego drobiazgu, który rzeczywiście będzie jej potrzebny lub skorzystania z interesujących ją usług. Jak jednak zapakować tego typu prezenty?

Opakowania na vouchery i karty rabatowe/lojalnościowe/upominkowe DIY

Przy zakupie tzw. gift cards czy bonów na usługi sprzedawcy zwyczajowo wkładają je w ozdobną firmową kopertę lub pudełko. Jeśli jednak chcielibyśmy spersonalizować podarunek, warto wykonać opakowanie samodzielnie. Wystarczy w tym celu wziąć mały, tekturowy kartonik (często w eleganckich pudełeczkach otrzymujemy np. galanterię skórzaną) i owinąć go w papier prezentowy. Z kolorowych arkuszy bloku technicznego jesteśmy w stanie również wykonać w prosty sposób efektowne koperty!

Gotowe pudełka na vouchery, karty rabatowe/lojalnościowe/upominkowe

A jeśli natura poskąpiła nam zdolności technicznych i plastycznych? Wtedy rozwiązaniem są gotowe opakowania na “gift cards”! W PROMIS Opakowania dostępne są pudełka na vouchery, bony oraz karty rabatowe, lojalnościowe czy upominkowe w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Bez problemu znajdą więc Państwo stosowną kopertę lub tekturowy kartonik w wersji zakrytej lub z elegancko wyciętym okienkiem ukazującym zawartość. Na specjalne życzenie Klienta możemy także nadrukować na powierzchni wybraną grafikę! Decydując się na zakup naszych pudełek mają Państwo pewność, że osoba obdarowana będzie pod wrażeniem prezentu już w momencie jego wręczenia!