Pudełka świąteczne - najpopularniejsze motywy

Nieodłącznym elementem Bożego Narodzenia są prezenty. W co i jak je zapakować, by wręczyć pracownikom i kontrahentom biznesowym upominek w elegancki sposób? Dobrym pomysłem będą niewątpliwie ozdobne pudełka świąteczne z motywami jednoznacznie kojarzącymi się z Gwiazdką.

Kartoniki z malutkimi choinkami

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Bożego Narodzenia jest bez wątpienia choinka. Małe i duże świerki oraz jodły ustrojone bombkami pojawiają się w grudniu nie tylko w domach, ale także w biurach oraz firmach, przypominając wszystkim o zbliżającej się Gwiazdce. A gdyby tak jeszcze bardziej podkreślić magiczną atmosferę umieszczając prezenty w eleganckich pudełkach świątecznych ozdobionych motywem choinki? Klasyczne, proste kartoniki to idealna oprawa dla każdego upominku! Można zdecydować się na modele z wieczkiem zakrytym, skrywającym przed oczami obdarowanego zawartość do momentu odpakowania prezentu lub wybrać wersje z eksponującym wnętrze okienkiem.

Śnieżynki na zimowy czas

Kolejnym bardzo popularnym motywem wybieranym przez producentów opakowań kartonowych są śnieżynki. Malutkie płatki śniegu umieszczone na tekturze jednoznacznie kojarzą się z zimowo- świąteczną atmosferą, a jednocześnie motyw ten jest na tyle uniwersalny, że pudełka z takim nadrukiem można śmiało użyć również do pakowania upominków biznesowych. Kartoniki ze śnieżynkami idealnie nadają się do wręczania nie tylko prezentów bożonarodzeniowych, ale też i urodzinowych czy jubileuszowych osobom, które obchodzą swoje święto zimą.

Czerwień, zieleń, krata i norweskie wzory

Czerwień i zieleń to od lat kolory Bożego Narodzenia, dlatego też przy kupnie pudełek świątecznych warto zwrócić uwagę zwłaszcza na opakowania utrzymane w tej palecie - bezpiecznym wyborem będą np. kartoniki w kratę, które wystarczy przewiązać pasującą stylistycznie wstążką, by stworzyć elegancką dekorację. Ciekawą propozycją są również wszelkie kartoniki utrzymane w stylu norweskim. Geometryczne, wyraziste wzory, niejednokrotnie udekorowane dodatkowo śnieżynkami to coś, co od razu przywodzi na myśl zimę.

Pudełka personalizowane

Kartoniki z wyciętymi, nadrukowanymi albo też wytłoczonymi metodą hot-stampingu motywami choinek, śnieżynek czy bombek lub też personalizowanymi życzeniami to doskonały sposób na promocję wizerunku firmy. Takie eleganckie pudełka świąteczne można wykorzystać nie tylko przy wręczaniu upominków klientom i kontrahentom biznesowym, ale też do pakowania towarów zakupionych w sklepie przed Bożym Narodzeniem.