Pudełka na upominki biznesowe

Dobra promocja to podstawa funkcjonowania każdej firmy. Budując wizerunek marki często sięgamy po różnego rodzaju gadżety reklamowe i drobne prezenty dla naszych klientów oraz kontrahentów. Aby jednak zrobić odpowiednie wrażenie, musimy również starannie zapakować wręczane podarunki. Przydadzą się do tego pudełka na upominki biznesowe od Promis.

Krótki przegląd rodzajów pudełek

W naszej ofercie dostępne są różnorodne wersje opakowań. Ich wybór zależy tak naprawdę od rozmiaru i kształtu wręczanego upominku biznesowego:

Karty podarunkowe - jeśli decydujecie się Państwo na podarowanie bonów czy tzw. “gift cards” to polecamy dedykowane do tego rodzaju gadżetów etui specjalne. W Promis znajdziecie warianty w różnych wersjach kolorystycznych, począwszy od prostych opakowań kopertowych poprzez klasyczne pudełka z pokrywką aż po ekskluzywnie prezentujące się opakowania z zamknięciem magnetycznym.

Pamięć USB – niewielkie pendrive’y będą się doskonale prezentować w gustownych kartonikach z wyściełanym atłasem wnętrzem lub wkładkami z podtrzymującej pianki.

Alkohol – wysokoprocentowe trunki i wina należą do jednych z najczęściej wręczanych upominków biznesowych, nie wypada jednak ofiarowywać ich bez stosownego opakowania. U nas znajdziecie Państwo zarówno ekskluzywne pudełka na jedną butelkę, jak i opakowania na bardziej wymyślne zestawy upominkowe.

Drobne gadżety - kubek z logo firmy, czekoladki, dobrej jakości kawa czy też bożonarodzeniowa bombka zyskają na elegancji i... wartości w oklejonych kolorowym papierem ozdobnym opakowaniach z tektury litej z serii ekskluzywnej. Produkujemy m.in. modele z wieczkiem lub okładką zamykanymi na magnes lub wstążkę.

Identyfikacja wizualna to podstawa

Pudełka na upominki biznesowe pełnią nie tylko rolę dekoracyjną; jeśli tylko je odpowiednio zaprojektujemy, możemy zyskać dodatkową powierzchnię reklamową. Warto zatem zadbać o personalizację zamawianych opakowań. Można zdecydować się na wytłoczenie logo firmy, sloganu reklamowego czy gustownej grafiki nawiązującej do prowadzonej działalności. W Promis oferujemy różnorodne techniki uszlachetnień: tłoczenie (hotstamping), grawer laserowy, sitodruk lub druk offsetowy. Dzięki nim otrzymamy oryginalne pudełka na upominek biznesowy pomagające kreować wizerunek naszej firmy.