Pudełka okładkowe

Jedną z naszych głównych specjalności są rigid box, czyli pudełka wykonywane z twardych tektur (tzw. introligatorskich) oklejane papierami, płótnem, materiałami zamszowymi (flock), skóropodobnymi. Pudełka twarde z racji natury samego materiału są sztywne, trwałe, stabilne i bardzo eleganckie. To klasa sama w sobie, stąd jeżeli oczekujemy opakowania premium, powinno ono być wykonane z twardej tektury. Oklejone szlachetnymi papierami ozdobnymi czy flockiem, po wykorzystaniu z powodzeniem mogą zdobić nasze mieszkania służąc do przechowywania dokumentów, biżuterii i różnych drobiazgów. Znakomicie wpisują się w nurt zero waste.

Nasze opakowania mogą być wykorzystywane między innymi jako:
– pudełka prezentowe
– pudełka handlowe do sprzedaży różnych produktów, np. zestaw alkohol plus kieliszki, komplet kosmetyków, książka, zestaw dobrych herbat, itp.
– opakowania reklamowe
– prezentery, wzorniki
– opakowania na zestawy powitalne dla nowych pracowników, tzw. welcome pack

W galerii poniżej prezentujemy typ pudełek określanych potocznie jako OKŁADKOWE.
Dlaczego okładkowe?
Tego typu pudełko składa się z dwóch części: samo pudełko czyli korpus oraz okładka, która jest doklejana do korpusu i zamyka pudełko. Okładka, zależnie od koncepcji oraz możliwości technicznych może składa się z różnej ilości modułów (od trzech do pięciu).
Żeby zabezpieczyć pudełko przed nieplanowanym otwarciem, jest ono zamykane na magnesy (HM102) lub wstążkę (HM103).
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami, które mamy nadzieję staną się inspiracją do zaprojektowania „własnego” opakowania.