Jak zamawiać?

W PROMIS wszystko zależy tak naprawdę od Klienta, my jesteśmy jedynie realizatorami idei, choć oczywiście zawsze służymy radą i pomocą. Aby móc wykonać dokładnie takie opakowanie, o jakim Państwo myśleliście, potrzebujemy informacji. Jak zatem złożyć zamówienie? To proste!

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie ilości, konkretnych wymiarów pudełek, ich kolorystyki oraz rodzaju materiałów, z jakich mają zostać wyprodukowane. Jeśli wykonywany będzie nadruk, to również prosimy o sprecyzowanie, co powinno się na nim znaleźć. Pracę ułatwiłoby nam również podanie choćby w przybliżeniu Państwa wizji, przesłanie przykładowych zdjęć czy rysunków, które posłużyłyby nam za inspirację do stworzenia projektu oraz podania wstępnej wyceny. Dopiero po uzgodnieniu wszystkich szczegółów zamówienia i wysłaniu pisemnej akceptacji warunków współpracy przystępujemy do produkcji opakowań.

Przed wykonaniem całej serii pudełek od podstaw wg indywidualnych wskazówek Klienta przygotowujemy prototyp kartonika, natomiast jeśli chodzi o te wchodzące w skład stałej oferty możemy Państwu wysłać ich wizualizację na maila. Po zaakceptowaniu i dokonaniu przedpłaty ruszamy z produkcją. Gdy tylko się ona zakończy, bezpiecznie spakujemy towar i wyślemy pod wskazany adres!

Schemat procesu zamawiania produktów w PROMIS